WYKAZ OSÓB PRAWNYCH I FIZYCZNYCH ORAZ JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH NIEPOSIADAJĄCYCH OSOBOWOŚCI PRAWNEJ, KTÓRYM UDZIELONO POMOCY PUBLICZNEJ W 2023 ROKU.
Realizując postanowienie art. 37 ust. 1 pkt. 2 lit. g ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 roku o finansach publicznych (t. j. Dz. U. z 2023 r., poz. 1270 ze zmianami) Wójt Gminy Tuplice podaje do wiadomości publicznej wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono pomocy publicznej.
L.p. | Nazwa beneficjenta |
1. | Badura Bernard |
2. | Balak Danuta |
3. | Bernagiewicz Krzysztof |
4. | Bogdanowicz Kamil |
5. | Brandes Christoph |
6. | Buczyńska Janina |
7. | Charson Tomasz |
8. | Cyran Zbigniew |
9. | Duszeńko Piotr |
10. | Falkiewicz Adam |
11. | Falkiewicz Józef |
12. | Falkiewicz Tadeusz |
13. | Homeniuk Józef |
14. | Humeniuk Irena |
15. | Iwaśkiewicz Izabela |
16. | Jabłko Ireneusz |
17. | Janek Zenon |
18. | Jędras Elżbieta |
19. | Józefowska Marina |
20. | Kaczmarek Ewa |
21. | Pawlonka Sandra |
22. | Kierzkowska Elżbieta |
23. | Kiljan Krzysztof |
24. | Kiljan Michał |
25. | Kiljan Wiesław |
26. | Kloc Łukasz |
27. | Kłos Artur |
28. | Kłos Bolesław |
29. | Koło Łowieckie „SZARAK“ |
30. | Krupnicki Sebastian |
31. | Krupski Waldemar |
32. | Kurnicka Adela |
33. | Matczuk Mariusz |
34. | Mazurek Edward |
35. | Delejowska Monika |
36. | Sykała Jakub |
37. | Minuczyc Agnieszka |
38. | Osadców Dorota |
39. | Paruzel Roman |
40. | Płatek Mirosław |
41. | Prokopowicz Mariusz |
42. | Pruski Andrzej |
43. | Przysiwek Piotr |
44. | Psutka Franciszek |
45. | Rybak Gracjan |
46. | Sadowiec Wiesław |
47. | Salamon Karolina |
48. | Sawicz Anna |
49. | Smyk Jolanta |
50. | Stohnij Jan |
51. | Stoliński Bronisław |
52. | Szarlej Andrzej |
53. | Szwec Jakub |
54. | Werther Elżbieta |
55. | Wiśniowska Joanna |
56. | Wojda Czesław |
57. | Żołudź Irena |
58. | Żarkowski Janusz |
59. | Hewelt Irena |
60. | Paluch Michał |
61. | Stohnij Stanisław |
62. | Dobrzyńska Agnieszka |
63. | Falkiewicz Edward |
64. | Szkolnik Seweryn |
65. | Szkolnik Grzegorz |
66. | Warchał Robert |
67. | Kwiatkowski Krzysztof |
68. | Buczyński Ryszard |
69. | Janik Łukasz |
70. | Bućkowska Barbara |
71. | Żywczok Tomasz |
72. | Koło Łowieckie „LISEK“ |
73. | Ślipko Jan |
74. | Ksiuk Paweł |
75. | Kuta Marcin |
76. | Grzybek Gracjan |